IPS Przedsiębiorstwo Informatyczne powstało w 1994 roku.


Specjalizujemy się w tworzeniu programów przeznaczonych do wypełniania i drukowania deklaracji podatkowych PIT, ZUS, GUS, PFRON i innych formularzy.

Misją firmy jest rozumieć i zaspokajać potrzeby swoich klientów, wyprzedzać ich oczekiwania dzięki oferowaniu  oprogramowania lepszego od konkurencji. IPS Przedsiębiorstwo Informatyczne wytycza drogę do zupełnie nowego stylu pracy i życia, uważamy, że nasze oprogramowanie będzie tym lepsze, im bardziej zostanie dostosowane do potrzeb ludzi.

Prace nad oprogramowaniem tworzonym w naszej firmie zawsze koncentrują się na wymaganiach użytkownika. Zamierzamy oferować najlepsze produkty i usługi, które odpowiadają potrzebom klienta.
Dokładamy starań, aby oferowane produkty i usługi służyły ludziom, a zaawansowane rozwiązania dostępne w tworzonych programach wychodziły naprzeciw oczekiwaniom odbiorców – będąc funkcjonalnymi i przyjaznymi w użyciu.

Nasze programy umożliwiają również seryjne drukowanie formularzy na podstawie plików tekstowych i baz danych. Opracowane przez nas dokumenty są wykorzystywane przez aplikacje różnych producentów.