Przeniesienie danych z DRUKI IPS PRO na nowy komputer

problemy techniczne, sugestie dotyczące funkcjonowania programu

Postautor: vvania » 07 wrz 2019, 12:08

Witam,

Jestem zmuszona zmienić komputer, na którym pracuję od dłuższego czasu. Zainstalowałam na nowym komputerze Druki IPS PRO, wczytałam licencję ale nie potrafię sobie poradzić z przeniesieniem zapisanych formularzy z poprzedniego komputera. Bardzo proszę o pomoc jak to zrobić tak krok po kroku.
vvania
 
Posty: 2
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Postautor: Robert IPS » 09 wrz 2019, 8:47

Dzień dobry,

domyślnie dane programu Druki IPS Profesjonalne znajdują się w dokumentach użytkownika w katalogu IPSPI, należy przenieść ten folder na nowy komputer(do katalogu dokumentów). Dodatkowo w programie w menu plik/formularz->właściwości programu na zakładce Baza Danych mamy przycisk Parametry, który przedstawia dokładną ścieżkę do danych programu.
Pozdrawiam
PT IPS
Robert IPS
 
Posty: 29
Rejestracja: 06 gru 2016, 9:47

Postautor: vvania » 09 wrz 2019, 12:42

Zrobiłam dokładnie to,co Pan poradził ale zapisane formularze nie są niestety widoczne.
Tworząc nowy formularz podpowiadją się jedynie dane z tych deklaracji z poprzedniego komputera. Zależy mi jednak na przeniesieniu konkretnych, wypełnionych formularzy wraz z potwierdzeniami wysłania.
vvania
 
Posty: 2
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Postautor: Robert IPS » 09 wrz 2019, 14:45

Jaki typ bazy danych był wybrany w programie na starym komputerze w menu plik/formularz->właściwości programu na zakładce Baza Danych?
Jeśli była to baza "wbudowana tekstowa" to w folderze IPSPI/DrukiIPS.DTA znajdują się pliki D_*.dta. Jeśli tak, proszę znaleźć plik DIndex.dta i zmienić jego nazwę.
Pozdrawiam
PT IPS
Robert IPS
 
Posty: 29
Rejestracja: 06 gru 2016, 9:47


Wróć do Druki Pro


  • Kto jest online
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron