Access violation at address 74D3FC09

problemy techniczne, sugestie dotyczące funkcjonowania programu

Postautor: MateuszZ » 23 cze 2020, 11:24

Po wypełnieniu w Drukach IPS Mini wniosku o udostępnienie danych jednostkowych z rejestru PESEL i po wydrukowaniu/zapisaniu w PDF wyskakuje błąd:
"Access violation at address 74D3FC09 in module 'gdi32full.dll'. Read of address 00000000."
Zamiast czterostronicowego wniosku drukuje się jedna strona, na której znajduje się tylko i wyłącznie: napis Rzeczpospolita Polska w lewym górnym rogu, dwa kwadraty na środku u góry strony (jeden z "ptaszkiem", drugi z krzyżykiem) oraz wąski siwy pasek w prawym górnym rogu.
Proszę o pomoc oraz wskazanie, gdzie może leżeć przyczyna tego błędu.

Z folderu DrukiIPS.DTA usuwałem już plik PrintProfiles.dta, a gdy po ponownym uruchomieniu IPS i próbie wydruku zaistniała taka sama sytuacja jak wyżej opisywałem, to usunąłem wszystkie pliki z tego folderu - również nie dało to oczekiwanego skutku.
MateuszZ
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2020, 11:13

Postautor: Robert IPS » 24 cze 2020, 9:10

Dzień dobry,
problem jest znany, czeka na poprawkę.
Proszę spróbować wyłączyć drukowaną warstwę - tło.
Pozdrawiam
PT IPS
Robert IPS
 
Posty: 29
Rejestracja: 06 gru 2016, 9:47

Postautor: MateuszZ » 24 cze 2020, 12:38

Dziękuję za informację. Faktycznie, wyłączenie opcji "tło" przy drukowaniu/zapisywaniu eliminuje problem niewidzialności danych, aczkolwiek dokument drukuje się właśnie bez napisu "Rzeczpospolita Polska" i bez tych kwadracików, a więc nie wiem czy to nie wpłynie na nieuznanie dokumentu w urzędach, do których miały być one wysłane.

Zapytam więc, czy wiadomo może kiedy spodziewać się rzeczonej poprawki do druków IPS?
MateuszZ
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2020, 11:13

Postautor: Robert IPS » 29 cze 2020, 8:31

Druki IPS Mini zostały zaktualizowane, proszę pobrać najnowszą wersję programu.
Pozdrawiam
PT IPS
Robert IPS
 
Posty: 29
Rejestracja: 06 gru 2016, 9:47


Wróć do Druki Mini


  • Kto jest online
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron