potwierdzenie wysłania pit36 i pit 38

e-Poczta Podatkowa, e-Formularze i e-DrukForm oraz inne programy obsługujące wysyłkę

Postautor: jano1265 » 10 kwie 2016, 16:00

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć jak mogę wydrukować potwierdzenie wysłania mojego pita (dzisiaj wysłałem przez zarejestrowaniem na IPS) oraz gdzie jest baza moich pitów ?

pzdr,
Jacek
jano1265
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2016, 15:55

Postautor: Pomoc Techniczna IPS » 14 kwie 2016, 11:47

Z jakiego programu IPS została dokonana wysyłka?

W celu wydrukowania UPO należy otworzyć wysłany dokument a następnie wybrać opcje wysyłki. Pojawi się okno a w nim naciskamy na przycisk "Wydrukuj UPO", jak status wysłanego dokumentu jest 200. Pojawi się dokument PDF pobrany ze strony M.F, do którego wklejamy numer referencyjny lub wbudowany IPS (zależy od programu) i drukujemy UPO.

Opis pobrania UPO w e-Poczta Podatkowa jest dostępny w pliku ePocztaPodatkowa.chm znajdującym się w folderze z aplikacją, który otwieramy z menu Pomoc\Pomoc

Numer referencyjny (32 znaki) możemy wprowadzić bezpośrednio do formularza otwieranego ze strony (najlepiej przez Internet Explorer) http://www.finanse.mf.gov.pl/documents/ ... O_v6-0.pdf
__________
Pozdrawiam
PT IPS
Pomoc Techniczna IPS
 
Posty: 117
Rejestracja: 21 cze 2013, 11:16

Postautor: kamjac » 31 sty 2017, 18:09

Podłącze się do tego tematu.
Mam pytanie o zakresy wysyłanego np PIT 36 i załącznika do tego Pitu tj. PIT-B.
Wysłałem zeznanie do US Z OPCJĄ "wyślij wszystko osobno" - i mam wątpliwości czy PIT-B też został załączony do tego zeznania?
Jeżeli nie to jak go przesłać. Serdecznie pozdrawiam

Kamjac
kamjac
 
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2017, 17:51

Postautor: Pomoc Techniczna IPS » 03 lut 2017, 11:53

Można sprawdzić wysłane dane w oknie wysyłki naciskając obok "Wydrukuj UPO" w rozwijanej liście na "Podgląd wysłanych danych w formularzach".
__________
Pozdrawiam
PT IPS
Pomoc Techniczna IPS
 
Posty: 117
Rejestracja: 21 cze 2013, 11:16


Wróć do Wysyłka do systemu e-Deklaracje


  • Kto jest online
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron